Nieuwsflits

15/04 Alle resultaten tem 5 april zijn verwerkt

Sint-Maria-Oudenhove

Sint-Maria-Oudenhove

Agenda

No events

Verjaardag van:

  • Daniel Laureys 64 (4 dagen)
  • Stefan Bauwens 53 (11 dagen)
  • Ronny Van Den Haute 55 (27 dagen)

Wie is online

We hebben 30 gasten online
Home Nieuws Kampioenenviering 2011
Kampioenenviering 2011 PDF Print E-mail

Het zomerseizoen 2011 is alweer achter de rug. We kunnen niet spreken van een zonovergoten zomer, maar toch zijn er door onze leden alweer heel wat kilometers bijeen gefietst! Op deze manier hebben we terug heel wat laureaten die eens in de bloemetjes mogen gezet worden.

Daarom zijn al onze leden en hun gezin van harte uitgenodigd op vrijdag 16 december voor onze kampioenenviering. Er wordt aan iedereen persoonlijk nog een uitnodiging per e-mail of per post verzonden.

Alvast tot dan!

Laatst aangepast op zondag, 06 november 2011 20:13
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack